.

.

4pcs Kingwei Батерија 18650 Литиум Јонска 3.7 v 3000mah Батерија Мобилен Реалниот Капацитет за Моќ Банка Фенерче

4pcs Kingwei Батерија 18650 Литиум Јонска 3.7 v 3000mah Батерија Мобилен Реалниот Капацитет за Моќ Банка Фенерче

евалуација:

DEN 1203.00 -30 %
DEN 1718.40
Достапност
Производот е достапен


4pcs Kingwei Батерија 18650 Литиум Јонска 3.7 v 3000mah Батерија Ce ll Реалниот Капацитет за Po
wer Банка Фенерче
Топла Батерија 18650 3.7 v 3000mah KINGWEI PCB Литиум Батерија Li-Ion Батерија Batery Заштитени За LED Светло Ласерски ПЕН Бренд Име : Бренд KINGWEI
Литиум Тип : 18650 Li-Ion Батерија 3.7 V Литиум Батерии
Батерија На Модел : Батерија 18650
Номиналниот Капацитет : 3000mah Батеријата Бренд KINGWEI Оригинални Батерии
Номиналниот Напон : 3.7 v Батерии Литиум Батерија Li-Ion Батерија
3000mah Батерија : Yes Висок Квалитет на Електрични Производи Батерија 18650
Батерија Време : До 1000 пати Висока Полнење 18650 3.7 V Батерија
18650 Bateria Пакување : 4pcs 3.7 v 18650 Li-Ion Батерија Литиум Batery
Употреба : Светилка, LED, Ласерски Пен, Headlamp, Шрафцигер, Е-Книга, Електрични Играчки, Производи
>>>Безбеден и еколошки батерија 18650 batteris.
>>>100% Сосема Нов и Висок квалитет на батерија KINGWEI 3.7 v batery 18650
>>>3.7 V 3000mah батерија Li-ion литиум батерија фабрички оригинални продажба.
>>>Погоден за ласерски покажувач, фенерче факелот и други електроника производи.
Кина/Шведска/HK/Сингапур Пост : (www.17track.net) 2-7 недели
DHL : (www.dhl.com) 2-7 работен ден
EMS : (www. емс.com.cn) 7-15 работен ден
ПРОЗОРЦИ : (www.ups.com) 2-7 работен ден
Нема враќање, размена на само. Ако недостасува/неисправни делови, ве молиме да не известите најдоцна во рок од 7 дена по добивање на објектот и ние ќе го организира повторна испорака на објектот. Купувачот мора да ни e-mail за размена на информации пред да се врати објект, купувачот ќе сноси товар и такса за ракување и објектот исто така, мора да биде во оригинална кутија при враќање на предмети.
>>> Ќе задоволството е нашиот најголем енергија. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават 5-ѕвезда повратни информации кои ќе ни ги охрабри да услуга ќе се подобро и подобро.
>>> Негативна повратна информација не клучот за решавање на проблемите. Ако имате било каков проблем во врска со трансакцијата или на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било лошо преглед или да се отвори било која спорови, ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите вашите прашања и да ви даде најмногу задоволни одговор и најдобри услуги. Ви благодариме !

Кон својствата

Број На Модел На:
kingwei
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Батеријата Број:
4pcs
Бренд Име:
kingwei
Тип:
Li-Ion
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Големина:
18*65
Тип:
Li-Ion
Број На Модел На:
Батерија 18650
Големина :
65mm x 18mm (Дијаметар)
Номиналниот Капацитет :
3000MAH
Батерија На Модел :
li ion batterij 3.7 v 18650 3000mah нова фабрика оригинални продажба
Батерија 18650 Тип :
3.7 v Li-Ion батерии жолта 18650 батерии
Батерија Пати :
До 1000 пати батерија 3.7 v 18650
Замена На Батеријата:
Yes

Производи во категоријата