.

.

2mm 1000pcs/Пакет ss6 Flatback Rhinestones Камења Темно Црвена Bling Совршен DIY Помине Уметност Телефон Случај БР.05

2mm 1000pcs/Пакет ss6 Flatback Rhinestones Камења Темно Црвена Bling Совршен DIY Помине Уметност Телефон Случај

евалуација:

DEN 42.00 -17 %
DEN 50.40
Достапност
Производот е достапен


Големина : ss6 (2mm) Пакување Содржина : 1000pcs Стил : Flatback Кристално Не амбуланта корегирање Кристал Употреба : се Користи : Чанти, Облека, Ноктите Уметност, Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки, итн Забелешка : Доволно акции. Ако сакате да се купи голема количина или треба ни да се откажат од бродот, pls контактирајте со нас. Превозот Услови : ве Молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни.Ние не би одговорни за погрешна адреса. Испорака Метод : Изберете метод што сакате. Повратни информации : 1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.Значи, ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. 2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас. 3. Ве молиме не ни остави Негативен или Неутрален повратни информации по случаен избор! Ви благодариме

Кон својствата

Бренд Име:
EchiQ
Број На Модел На:
2mm
Големина:
ss6
Количина:
1
Тежина:
1.7g
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Материјал:
Смола
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Не амбуланта корегирање / треба лепак на
Пакет:
1000pcs/многу

Производи во категоријата