.

.

HVVLF 2018 Формално Познати Фустани Обвивка Шпагети Ремени Коленото Должина Розова Сатен Пердув Познати Црвениот Тепих Фустани

HVVLF 2018 Формално Познати Фустани Обвивка Шпагети Ремени Коленото Должина Розова Сатен Пердув Познати Црвениот

евалуација:

DEN 3713.00 -9 %
DEN 4080.00
Достапност
Производот е достапен

Ние може да обичај се направи широк спектар на свадба фустани, вклучувајќи стил, Дејвид Bridals стил Airecollection итн.
П : Колку далеку однапред треба да јас цел мојот фустан?
A : прилагодувањето време за повеќето посебен повод и свадба партија фустани е 7business дена, но некои фустани со повеќе елаборат дизајни или детали може да потрае подолго за да се прилагоди. Сите фустани се изработени или се со простор за промени и прилагоди, ако сакате. Понудата е не вклучувајќи какви било додатоци како превез, petticoat, ракавици, итн без посебна најава, ако сакате да купите некои додатоци,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас кога ќе го поставите цел. Ако вашата големина е начин на исклучување стандардна големина на табелата, ве молиме погледнете го подолу информации и испратете ми ги точните мерки. Без разлика дали ќе изберете стандардна големина или ни даде вашиот сопствен мерења, сите наши фустани, костуми се лично прилагодена за вас од нула. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
П : Може ли да цел овој фустан во различен стил/ткаенина/должина?
A : Секој фустан е внимателно да се скроени да одговараат токму она што можете да го видите на сликата, и за жал не можеме да го менувате стилот, должина или материјали на кој било начин. Превозот времето е 3-8 дена. За доброто на навремена испорака, тоа е длабоко ценети со вашиот вид обезбедување на денот на вашата свадба или на партијата во колона "цел забелешки" кога ќе продолжите со цел да проверете. За да изберете стандардна големина, ве молиме љубезно укажуваат на САД, велика БРИТАНИЈА и во Европа Големина стандард јасно. Ако нашиот тим смета дека стока е дефектен како што е опишано, ќе добиете рефундирање на куповната цена плус превозот и ракувањето со такси.
Зошто Да Изберете Su Zhou Huqiu Фустан Фабрика ?
Ние сме биле ангажирани во производството и извозот свадба & Мода Фустани за повеќе од 10 години. Квалитет Прашања 1.

Кон својствата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, Custom Size
Тип На Објект:
Познати Фустани
Бренд Име:
HVVLF
Фустани Должина:
Колено-Должина
Деколте:
Лажичка
Силуета:
Директно
Декорација:
Пердуви
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Вграден Градник:
Yes
is_customized:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Ткаенина Тип:
Chiffon
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер

Производи во категоријата