.

.

Породилно Медицинска Сестра Памук Бра Сон Градници За Негување На Бремените Жени, Доилки Долна Облека

Породилно Медицинска Сестра Памук Бра Сон Градници За Негување На Бремените Жени, Доилки Долна Облека

евалуација:

DEN 177.00 -18 %
DEN 215.52
Достапност
Производот е достапен

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
Карактеристики :
Стилски Дизајн
Пред Копче - Лесно За Хранење На Бебето
Висок Квалитет И Меки Материјали - Многу Удобно & Здраво Да Се Носат
Специфики :
Жица : Безжичните
Материјал : Памук + Spandex
Затворање : Пред Затворање
Пакет содржи : 1 X Жените на Породилно Хранење градник(Само Градник)
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.

Кон својствата

Чаша Големина:
Б, Ц
Бендови Големина:
34, 36, 38, 40
Функција:
Димовска,Породилно
Пол:
Жените
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Број На Модел На:
Димовска Градник
Боја Стил:
Природна Боја
Бренд Име:
Kacakid
Затворање Тип:
Назад Затворање
Рака Тип:
Прилагодени-ремени
Функција:
Димовска,Породилно
Пол:
Жените
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.120kg (0.26lb.)
Пакет Големина:
15cm x 15cm x 15cm (5.91in x 5.91in x 5.91in)

Производи во категоријата