.

.

10Pcs Позлатен Сребрен Клуч Синџири Круг Бакар Клучните Прстени Затворач се Вклопи во Европската Шарм Монистра Накит DIY Наоди 140mm

10Pcs Позлатен Сребрен Клуч Синџири Круг Бакар Клучните Прстени Затворач се Вклопи во Европската Шарм Монистра

евалуација:

DEN 820.00 -10 %
DEN 911.52
Достапност
Производот е достапен


10 Pcs Позлатен Сребрен Клуч Синџири Круг Бакар Клучните Прстени Затворач се Вклопи во Европската Шарм Монистра Накит DIY Наоди 140mm
Состојба 100% Нови
Стил/Тип Клуч Синџири & Клучните Прстени DIY Материјал Бакар(Олово и никел безбедно) Големина
Прибл : 140mm
Дупка големина : 29mm
Дебелина : 3мм Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Боја Сребрена Позлатен Количество 10 Компјутери на Дел НЕ. N1984

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
2.9cm
Објектот Тежина:
50g
Накит Наоди Тип:
Скок Прстени & Подели Прстени
Број На Модел На:
N1984
Објектот Должина:
14cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Производ Карактеристики:
Клучни Синџири & Клучните Прстени
Објектот Висина:
14cm
Објектот Ширина:
2.9cm
is_customized:
Yes

Производи во категоријата