.

.

За Kawasaki Ninja ZX6R ZX636 ZX6RR 2005 2006 Количка за Проширување Кочница Спојки Држела CNC Прилагодливи Виткање Проширување на Рачката

За Kawasaki Ninja ZX6R ZX636 ZX6RR 2005 2006 Количка за Проширување Кочница Спојки Држела CNC Прилагодливи Виткање

евалуација:

DEN 1370.00 -22 %
DEN 1756.32
Достапност
Производот е достапен


"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.
И тогаш, "Продолжи" работи на функцијата на личен избор на поставувања, може да се прилагоди на должината според вашата желба, подолго или пократко.
Сосема нов и многу лесно за инсталација. Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!
Овој пар на сопирачките и спојката држела се компатибилни со модели : За Kawasaki Ninja ZX6 R/ZX636/ZX6 RR 2005-2006
Спецификација : Висок квалитет на алуминиум CNC заврши Боја : 8 Бои во Пакет опции вклучително и кочница на менувачот и спојката лост Целосно 6 позиции со прилагодливи Продолжи : 3cm (15.8 cm прошири до 18,8 cm) Свитлива : 90 степени Совршено се вклопуваат и да нема измена е потребно, без инсталирате инструкции се вклучени.
Со нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур. ние брод тоа држела само како ни цртичка, ако ви треба друг модел, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да знаеме тоа.(Ве молиме не го споредите вашиот држела со нашите слики, понекогаш на сликите, не се ист модел како цртичка, само да ги купите во согласност со цртичка) Чекор 2 : Доколку тоа е во РЕД со боја на држела или adjusters, можете да заборавите за овој чекор 2, ако не,ве молиме да ни кажете што бои што сакате да биде.

Кон својствата

Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Име На Модел:
23OR-9GT4
Објектот Висина:
3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
2cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Специјални Функции:
ПРОДОЛЖИ СВИТЛИВА
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Објектот Должина:
15.7cm
Бренд Име:
ELFRhino
is_customized:
Yes

Производи во категоријата