.

.

Кина бакар богата среќен крап статуата на ретка колекција метал занаетите

Кина бакар богата среќен крап статуата на ретка колекција метал занаетите

евалуација:

DEN 636.00 -22 %
DEN 815.52
Достапност
Производот е достапен

Кина бакар богата среќен крап статуата на ретка колекција
Тука е Кина бакар богата среќен крап статуата на ретка колекција, Како што можете да видите на сликата, Тоа е во добра состојба, и беше создадена од страна на квалификувани занаетчии во традиционален стил со парична казна handcrafts . Ова е голем дел од вредни за собирање, вредни лични измени или многу добар присутни. на рачно производство е многу фини со неверојатни детали. Не пропуштите оваа шанса да го добие .Ви посакувам среќа!
големина Висина : 6 cm * / 2.36 инчи Ширина : 6 cm * / 2.36 инчи

Кон својствата

Бренд Име:
MOEHOMES
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Дувачкиот
Тема:
Маскота

Производи во категоријата