.

.

Новиот објект Мода за Gigabyte Gsmart Мика М2 случај СТП Флип Висок Квалитет Луксузни Кожни Силикон Мека Задниот Капак на Телефонот Случај K4

Новиот објект Мода за Gigabyte Gsmart Мика М2 случај СТП Флип Висок Квалитет Луксузни Кожни Силикон Мека Задниот

евалуација:

DEN 180.00 -23 %
DEN 233.76
Достапност
Производот е достапен

^-^ Добредојдовте Бренд Телефон Случај ^-^ Најдобар квалитет и Евтини цена
Новиот објект Мода за Gigabyte Gsmart Мика М2 случај СТП Флип Висок Квалитет Луксузни Кожни Силикон Мека Задниот Капак на Телефонот Случај K4
Answer : ___________________________ NOTE :
1 : производ 100% оригинални автентични загарантирана ако не оригиналот, 100% целосна исплата наплата ако orginal имаат производство дизајн дефект ,100% наплата 3 : 100% квалитет проверка пред пратката 4 : ако стварта е изгубена поради превозот или не пристигне со времето поставено од страна на aliexpress ,100 % целосна наплата 5.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас однапред, ние ќе ви помогнат да се реши тој Производ Материјал : СТП Кожа Случај Функција : 1.цел прозорец 1. Висок квалитет на СТП кожа материјал, го прави вашиот телефон Луксузни 2. Високо квалитетен Материјал, животната средина, трајни, анти-лизга; 3. Нечистотија, испакнатини, отпорен на Гребење 4. Удобно допирање чувство 5. 100% одговара на секоја порта и buttom позиција точно Мало Пакување : Оригинално пакување Услуга : продажба на Мало, трговија на Големо, ви Благодариме! пет боја : роза црвена,сина,црна,Розова,бела Испратени до руската купувачи; ве Молиме, напишете вашето име и презиме непроменети (првото име; средно име; крај име) Благодарам! Пакување Листа : 1* На Случај За Gigabyte Gsmart Мика М2 Телефони

Кон својствата

Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Потпирачот
Бренд Име:
KAILYON
Компатибилен Бренд:
Универзална Случај
Име:
Gigabyte Gsmart Мика М2

Производи во категоријата