.

.

STARKING Врвот Бренд на Луксузни Механички рачни часовници Мажите Мода Автоматско Скелет од не ' Рѓосувачки Челик Часовници 50m Отпорен на Вода

STARKING Врвот Бренд на Луксузни Механички рачни часовници Мажите Мода Автоматско Скелет од не ' Рѓосувачки Челик

евалуација:

DEN 3478.00 -40 %
DEN 5796.00
Достапност
Производот е достапен

Пад На Превозот
Ние поддршка пад на превозот, ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, Pls оставете го вашиот клиентот адреса, кога ќе го поставите цел. Испраќачот трошоците за превозот не се врати, и врати превозот цена треба да се плати во вашата страна.

Кон својствата

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Бендот Ширина:
21mm
Случај Дебелина:
12mm
Бренд Име:
STARKING
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Број На Модел На:
AM0185
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Луксуз
Dial Дијаметар:
39.5 mm
Бендот Должина:
22cm
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Дувачкиот
Отпорност На Вода Длабочина:
50M
Dial Прозорец Материјал Тип:
Sapphire
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Пол:
Мажи

Производи во категоријата