.

.

DAHUA Делница Кутија PFA122 видео надзор Додатоци IP Камера Загради Камера Планината

DAHUA Делница Кутија PFA122 видео надзор Додатоци IP Камера Загради Камера Планината

евалуација:

DEN 1094.00 -5 %
DEN 1151.52
Достапност
Производот е достапен


b) Софтвер за продажба, не се враќа.Ве молиме не го купи freeshipping предмети од нас.
г) Бесплатен превозот со начинот и условите на :
Ако купите предмети во текот на две или повеќе, ние ви препорачуваме да изберете изразат испорака.
в) Регистрирани Нарачки ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздухопловната или Хонг Конг Пост воздухопловната (Стандардно),EMS,DHL и ПРОЗОРЦИ и др(Изразат треба екстра плата).
Напомена :
здраво пријател, Добар ден~
Како Оригиналниот Dahua производи секогаш не мора акции. Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност(ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не се прошири пратката време на време, со цел да не дозволиме цел прекувремена работа и затворена, ќе се пополни во лажен следење на број,и после ние испрати со цел, ние ќе се прошири купувачот заштита за вас и ќе ве информира конечниот право следење на број, ви благодариме за вашиот големо разбирање и се извинуваме за сите непријатности.
ѓ) Ние ќе го означи објектот како ПОДАРОК и под неговата вредност брод за вас.
e) може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
значи, ако цел не може да се испрати во рок од 7 дена, ние ќе оставете порака за да ви каже да му се прошири пратката време за нас, ние ќе високо го ценат, ако може да се прошири пратката време за нас, ако се види нашата претходна најава.
ДДВ/Увозни давачки
Ние не?т полнење било продажбата на даноците и манипулативните трошоци.
e) Можете да платите дополнителни превозот цена да се изразат испорака, како што се ЕМС, DHL, или UPS.
Нов модел на Dahua заграда, ве молиме да го купат, ефектот ќе биде нека ви изненадени~
Оваа стапка е само применливи за Dahua Камери, со цел нека заградата подобро појавување на вашата камера, ве молиме обратете се до Dahua официјалната веб-страница за да се провери дали протезата се совпаѓаат со вашето камера,така што ќе може да одговараат совршено.
г) За секоја замена или рефундирање, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучително и на кутија, и сите додатоци. па понекогаш треба за 5-14 дена од денот на производството во време, како Aliexpress само ни овозможи да напишете максимум 7 дена од денот на испорака време, тоа не е доволно понекогаш.
ѓ) Неисправни производи мора да се врати во рок од 7 дена од денот сте го добиле на својата цел.
Плаќање Опис
а)начин на Плаќање Прифатено : ЗАЧУВАМ,Alipay,T/T,Western Union
б)Мојот претпочитаниот метод на плаќање е по Потврдена или Банка за да Банка Телеграфска Трансфер(Т/T) или онлајн Банкарски Трансфер. Ви благодариме за вашето разбирање.
г) Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
Голема Цел за Голем Попуст! Ве молиме прочитајте го ова внимателно пред да го купат!
1.

Кон својствата

Бренд Име:
dahua
Број На Модел На:
PFA122
is_customized:
Yes
припаѓаат:
dahua
боја:
Бела

Производи во категоријата