.

.

трговија на големо 11*16cm Гроздобер Ретро Стил Kraft Хартија Плик Партија Покана Писмо Подарок Фотографии Разгледница Канцелариски материјал за Пакување Торба

трговија на големо 11*16cm Гроздобер Ретро Стил Kraft Хартија Плик Партија Покана Писмо Подарок Фотографии Разгледница

евалуација:

DEN 2879.52
Достапност
Производот е достапен

Гроздобер Ретро Стил Kraft Хартија Плик со Големина : 11*16cm (4.3*6.3") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Мулти-цел, одлична за настан партија покана карти, подарок пакување, воздухопловната, писмо итн. Ако имате било истрага или барања,ве молиме љубезно ве советува,ние сме среќни да се работи со најмала детали на вашите барања,ви Благодарам многу : )
Ние сме професионални за промет на големо тргување/извори во Кина,Ако имате било барање,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас : )

Кон својствата

Повод:
Денот на мајката,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на Таткото,април Будала Ден,денот на Благодарноста,Божиќ
Број На Модел На:
Педесет и три илјади и четири стотини дваесет
Бренд Име:
casame
Материјал:
Картон
Шема:
Полна Боја
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
300pcs

Производи во категоријата