.

.

Супериорен Електрични Приклучоци За Дома Декор Трајни Меѓународните Универзални Двојно USB Излез Моќ Ѕиден Штекер Plug АА

Супериорен Електрични Приклучоци За Дома Декор Трајни Меѓународните Универзални Двојно USB Излез Моќ Ѕиден Штекер

евалуација:

DEN 292.00 -31 %
DEN 423.36
Достапност
Производот е достапен

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Политика на враќање Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. да 18 : 00часот.
Лесен и удобен USB вметнете слот
Привлечен дизајн, оган retardant
Лесно да се инсталира, препорачуваме
Материјал : Огноотпорни PC
AC електрична штекер : 110 V-250 V
Полнење преку USB портови : 5 V
Пакет се Вклучени 1 * usb power point планината
Превозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Сите пораки ќе бидат answe#26 A6 E4 во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Супериорен Електрични Приклучоци За Дома Декор Трајни Меѓународните Универзални Двојно USB Излез Моќ Ѕиден Штекер Plug АА Опис 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Меѓународните Универзални Power Point USB месеци. (GMT+8) од понеделник до сабота .Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ние само брод да се потврди цел адреси.

Кон својствата

Заземјување:
Стандард Заземјување
Примена:
Станбени / Општа Намена
Номинална Струја:
10A
Број На Модел На:
13271
Стандард:
13271

Производи во категоријата