.

.

Роуз Злато Телефон Случаи За Aifon iPhone 6 Плус Мека TPU Огледало Задниот Поклопец Capinhas За iPhone 6S Плус 5 5S SE 6Plus Celular Coque

Роуз Злато Телефон Случаи За Aifon iPhone 6 Плус Мека TPU Огледало Задниот Поклопец Capinhas За iPhone 6S Плус

евалуација:

DEN 187.00 -20 %
DEN 234.24
Достапност
Производот е достапен


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако изберете превозот начин е Бесплатен Превозот (E. g : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука), бидејќи тоа ќе го зголеми вашиот превозот цена.
2. Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
3. Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
4. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, ајде да се задржи добрите деловни односи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
5. Ако сакате Со следење, превозот ве молиме изберете регистрирани Воздух Mail или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
Роуз Злато Телефон Случаи За Apple i Phone 6 Плус Огледало Случај Мека TPU Задниот Поклопец Случај За i Phone 6 S Плус /За i Phone 5 5 S SE 6 Plus
Ве молиме кора исклучување огледало заштитна фолија пред да го користите

Кон својствата

Материјал:
За iPhone 5, За iPhone 5S, За iPhone SE, За iPhone 6, За iPhone 6S, За iPhone 6 Плус, За iPhone 6S Плус
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Тип:
Половина завиткани Случај
Бренд Име:
mksup
Големина:
For ipone iphon ihone ifon aifon i phone phone accessories handy case
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 5,iPhone 6,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 6s плус,iPhone 5s,iPhone SE
Мало Пакет:
No
Материјал:
celular hoesjes прекрасен преносни etui мода телефон мобилен телефон,celular hoesjes прекрасен преносни etui мода телефон мобилен телефон
is_customized:
hoesjes carcasas etui caso fundas coque capa cubierta kryty shell para
Број На Модел На:
hoesjes carcasas etui caso fundas coque capa cubierta kryty школка став,hoesjes carcasas etui caso fundas coque capa cubierta kryty школка став
Карактеристики:
За iPhone iPhone 5 За ipone iphon ihone ifon aifon јас
Најчестиот Вид:
За iPhone покрие мобилен телефон Aifon iPhone 6 Плус Мека мобилни течни
Водоотпорен:
За iPhone случај caso покрие TPU Огледало Задниот Поклопец Capinhas мобилен
Димензии:
За iPhone 5 торба мобилен маска За iPhone 6S Плус 5 силиконска маска
Инсталација:
За iPhone 5 торба caso покрие 5S SE 6Plus Celular Coque capinha styly
дизајн:
Гроздобер,Метален,Сјајни
Број На Модел На:
hoesjes carcasas etui caso fundas coque capa cubierta kryty школка став

Производи во категоријата