.

.

Бренд Нови системи за Вбризгување на Горивото Притисок Сензор За Land Rover Freelander Fiat Ducato IVECO 2.0 2.8 Тд 0281002909 STC4768

Бренд Нови системи за Вбризгување на Горивото Притисок Сензор За Land Rover Freelander Fiat Ducato IVECO 2.0

евалуација:

DEN 1888.00 -50 %
DEN 3775.20
Достапност
Производот е достапен

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . Тоа е посветен во R&D, производство и маркетинг на притисок и сензор на температура од нејзиното основање. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,
инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Притисок Опсег : 1500 ( 150 ) Бар (MPa)
Тема : М12 x 1.8 JTD 4x4 2798 кзм, 94 KW, 128 КС
1.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена
1.0 Td
2000-2002 За Fiat Ducato Автобус 230 2.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.8 JTD 2798 кзм, 94 KW, 128 PS 2002-2015 За Fiat Ducato Kasten 244 2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека ќе ни остави добар фидбек, што е многу важно за нас, ви благодариме!
IVOK е професионална притисок за светло и сензор на температура на компанија основана во 2009 година. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот.8 JTD 2798 кзм, 94 KW, 128 PS 2002-2015 За Fiat Ducato Автобус 244, Z_ 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ви благодарам многу за изборот на IVOK , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата.
Ве Молиме Имајте На Ум :
pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.8 JTD 4x4 2798 кзм, 94 KW, 128 PS 2002-2015 За Fiat Ducato Автобус 244, Z_ 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати ставки или не оставајќи ништо, но позитивни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го Реши вашиот проблем, ви благодарам!
2.8 JTD 4x4 2798 кзм, 94 KW, 128 PS 2000-2002 За Fiat Ducato Kasten 230 L 2.8 JTD 2798 кзм, 94 KW, 128 PS 2002-2006 За Fiat Ducato Pritsche/Fahrgestell 244 2. На IVOK тим ќе продолжи да работи напорно и да се направи напредок за гол. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам.
Нашите производи се движат : Гориво Железнички Притисок Сензор, Цела Апсолутен Притисок Сензор (MAP), Диференцијални Притисок Сензор (DPF), серво Волан Притисок на Маслото Сензор, Притисок на Маслото Switch, Температурни Сензори (Coolant / Ер / Масло / Гориво).8 JTD 2798 кзм, 94 KW, 128 PS 2000-2002 За Fiat Ducato Kasten 230 L 2. Ние ги доставуваме стандард, полу-кориснички, и целосно прилагодени објекти сите според клиентите барања.
Во професија, искреност, и решителни за концептот, IVOK е цврсто посветен да биде висок квалитет на притисок и сензор на температура на добавувачот.8 JTD 4x4 2798 кзм 94 KW, 128 PS 2002-2015 За Fiat Ducato Kasten 244 2. Ние ќе го реши проблемот.8 JTD 2798 кзм, 94 KW, 128 PS 2000-2002 За Fiat Ducato Автобус 230 2.

Кон својствата

Производителот Дел Број:
0281002909, 0 281 002 909
Ducato-Година:
2014,2008,2011
Објектот Тежина:
0.035
Земја/Регион на Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
STC4768, 504229208, 42567918, 42569152
Објектот Должина:
4.6
Објектот Ширина:
2.7
Поставување на Возило:
гориво железнички
Бренд Име:
IVOK
Другиот Дел Број:
0 281 002 909
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
За Возило Брендови/Модел:
Фиат
Објектот Висина:
2.7
Фиат Модел:
Ducato
Специјални Функции:
гориво железнички притисок сензор
Тип Име:
гориво железнички притисок сензор
Атрибут:
IVOK Бренд Опрема
Потекло:
Кина
Pin Брои:
3-иглички
Притисок Опсег:
1500 ( 150 ) Бар (MPa)
Тема:
М12 x 1.5
ОЕМ производителот Број:
0281002909, 0 281 002 909
Осветленост Дел Број:
STC4768, 504229208, 42567918, 42569152

Производи во категоријата