.

.

5PCS/МНОГУ Аеродром Екстремни 2.4 G 5G двојна фреквенција BCM94322MC Безжична PCI-E 1X WIFI Картичка

5PCS/МНОГУ Аеродром Екстремни 2.4 G 5G двојна фреквенција BCM94322MC Безжична PCI-E 1X WIFI Картичка

евалуација:

DEN 4680.00
Достапност
Производот е достапен


Опис :
Original & Висок Квалитет
Состојба : КОРИСТЕНО (Целост Тестиран;Работи Совршено) Модел : BCM94322 MC
2.4 G 5 G PCI-E 1 X
Брзина : 802.11 n
Возачот : Слободен диск
Пакет :
5x безжичен wifi картичка
10x Антена
Фото :

Кон својствата

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
Други
Бренд Име:
DEBROGLIE
Тип:
Кабел Адаптер

Производи во категоријата