.

.

Автомобил Турбо Звук Свирче Симулатор Издувни Цевки За Шкода Octavia 2 О7 А5 Брза Fabia Врвен Yeti Mazda Хонда, Тојота Додатоци

Автомобил Турбо Звук Свирче Симулатор Издувни Цевки За Шкода Octavia 2 О7 А5 Брза Fabia Врвен Yeti Mazda Хонда,

евалуација:

DEN 233.00 -25 %
DEN 310.08
Достапност
Производот е достапен

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Место на Турбо Звук Свирче тело во внатрешноста на издувни гасови пригушувач со поголем отвор со кои се соочува во внатрешноста на пригушувач
3.
Спецификации :
Боја : Сребрена
Материјал : Алуминиум
Големина : S M L XL
Дијаметар : Прибл.
За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка. Олабави завртка на Турбо Звук Свирче
2.
Направен од висок квалитет на алуминиум, мала тежина и издржливи.
Забелешки :
1.
Лесно да се инсталира на автомобилот е tailpipe.
Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Должина:
10.6cm
Модел:
ОЕМ
Објектот Висина:
2.4cm
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Име На Модел:
Турбо Звук (М)
Објектот Дијаметар:
2.4cm
Налепница Сместување:
Багажникот
Бренд Име:
Atreus
категорија:
Издувна цевка

Производи во категоријата