.

.

За LG и Google Nexus 5x Случај Назад Ретро Лудиот Коњ Кожа Случај Додатоци Паричникот Стојат прекривачот coque capinha телефон кеси

За LG и Google Nexus 5x Случај Назад Ретро Лудиот Коњ Кожа Случај Додатоци Паричникот Стојат прекривачот coque

евалуација:

DEN 173.00 -15 %
DEN 203.52
Достапност
Производот е достапен

Гаранција & Политика На Враќање : 1. Delievery време pls се однесуваат на табелата подолу : ве Молиме имајте предвид дека delievery време може да се разликува. Pls проверете со вашиот царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат. Увозни давачки, даноци и/или било кои локални трошоци не се вклучени во точка цена или превозот товарни обвиненија. Ви благодариме за вашиот вид разбирање. Цените во нашата онлајн продавница не содржат било кој данок, царина или други давачки, купувачот треба да ги знаат своите увозни регулативи. Ве молиме Contanc на нас кога ќе го добиете проблем на транспорт на владата и време : 1. Сите такви трошоци настанати ќе биде на купувачи " сметка. Превозот во некои земји е побрзо, а некои други земји може да потрае подолго време за да се дојде поради строгите царинење. Ние нудиме бесплатно reparing услуга во рок од 1 година по датумот на купувањето. Купувачот треба да се обезбеди објект е во ре-sellable состојба. За првите 2 месеци, ние ќе плати еден начин превозот цена од Кина на купувачот.Ако вашиот потврда време ќе крај, уште не сте ја прими пратката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас во прв пат. Треба да се потврди со нас пред да плаќаат ако имате било каков сомнеж. Повратни информации : 1.
Превозот и Ракувањето со : Ние ќе се определи превозот курир, во секој оглас, најчесто ние брод од воздухопловната. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да замине на повратни информации до нас. Се враќа за замена се дозволени и треба да биде инициран од страна на купувачот во рок од 10 дена од денот на приемот. Стока, оштетени или исчезнати компоненти нема да бидат прифатени за замена. Ние нормално означите вашиот предмет како ПОДАРОК, изјави вредност вообичаено помалку од УСД$30 за товарен лист, со цел да се намали или неважечки вашиот увоз доход. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор, ви благодарам многу за вашиот kindest соработка однапред. Фотографиите прикажуваат на нашите продавница е само за илустрација цел само. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, бидејќи ние мислиме дека ова е win-win ситуација. Клиентите задоволство е нашата најголема извршување и начин за нас, за успех, затоа вашите повратни информации е многу важно за нас. Вашето разбирање и соработка, е високо ценета. Ние сме спремни да го реши секој проблем вклучувајќи неисправни предмети или исчезнати предмети, но ве молиме ни e-mail за наплата или замена.
За LG и Google Nexus 5x Случај Назад Ретро Лудиот Коњ Кожа Случај Додатоци Паричникот Стојат прекривачот coque capinha телефон кеси
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! Ве молиме понуда на примачот име и презиме во ред.производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" И "Продавачот Shiooing Метод",кој не може да биде песна откако пратката лево Кина.

Кон својствата

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Големина:
20*10*2
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична
Карактеристики:
Лудиот Коњ Кожата Прекривачот Стојат Паричникот Кожа Случај
Тип:
Паричникот Случај
Компатибилен Бренд:
LG
Бренд Име:
LUOSHUYAN
SKU:
DKS051
Comptible Модел:
За LG и Google Nexus 5x
статус:
во парк
боја:
како се покаже слика
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
Трговија на големо поддршка
Пакет:
OPP вреќа
Стил:
Моден
Број На Модел На:
За LG и Google Nexus 5x

Производи во категоријата