.

.

20*30cm 5000pcs Organza Торба Портокал Drawstring торба накит пакување торба за чај/подарок/храна мали проѕирна торбичка Предиво торба

20*30cm 5000pcs Organza Торба Портокал Drawstring торба накит пакување торба за чај/подарок/храна мали проѕирна

евалуација:

DEN 30722.00 -6 %
DEN 32682.72
Достапност
Производот е достапен

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , ,, ,
Топло совети :
Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.5-1cm поради различните методи за тестирање.
Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

Кон својствата

боја:
Портокал
Подарок Торба Големина:
20x30cm
Повод:
Материјал:
Платно
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број На Модел На:
20X30
Број на Компјутери:
5000pcs

Производи во категоријата