.

.

Parnis 44mm црна Dial 17 накит 6497 механичка рака-ликвидација на мажите види

Parnis 44mm црна Dial 17 накит 6497 механичка рака-ликвидација на мажите види

евалуација:

DEN 2851.00 -34 %
DEN 4320.00
Достапност
Производот е достапен

врвен висок квалитет одлична работна состојба Опис Движење : механички (рака ликвидација) движење 17 накит рака ликвидација 6497 движење Бирање : црна dail Случај дијаметар : 44mm
Случај дебелина : 11mm Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај 30m отпорност на вода
Ж иро на Рака : 22mm кравја кожа за на рака Стакло : посебни нула доказ минерално стакло
Ве молиме да се види за
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
- Превозот : 1).Ние може да транспорт на сите делови на светот. 2).Времето во транзит : транспорт време варира со различни превозот методи и растојанието. 3).Превозот време за референца : DHL : 5-8 Дена да пристигнат. Во различни земји, различни поштенски ЕМС : 7-15 Дена да пристигнат. Во различни земји, различни поштенски Кина Пост Воздух Mail(Кина Пост Воздух) : 15-39 Дена да пристигнат.  - Тоа е Бесплатен превозот услуга!!! 1.Ве молиме изберете ви се допаѓа начинот на транспорт, објасни сте имале согласија за транспорт на време. 2.Кога ќе примите вашата нарачка, плаќање по успех, ние гарантираме во 1-3 дена, превозот,Следење на броеви и превозот информации ќе бидат испратени веднаш по испорака. 3.Времето за испорака зависи од дестинација,Изберете превозот метод и други фактори, тоа може да трае до 15-39 дена. Ако не примите објект по 29 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши проблем испорака. Напомена : 1.Ние ќе ја испрати на парцели во рок од 3 дена по купувачот исплата е потврдена од страна Aliexpress. 2.Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина.ние само ќе одговорен за Кина царинската проблем . 3.Колку што е можно со цел да се избегне дестинација царина,ние може да го прогласам за ниска цена.Во принцип,ние прогласи цената е $20. Политика на враќање : Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува во оригинална статус. Повратна информација : Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Кон својствата

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
44mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Бренд Име:
Parnis
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Функција:
Никој
Пол:
Мажи
Движење:
Механичка Рака Правец
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
22cm

Производи во категоријата