.

.

Нови 7.85 инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло RS8F382_V2.1 Бесплатен Превозот RS8F382

Нови 7.85 инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло RS8F382_V2.1 Бесплатен Превозот RS8F382

евалуација:

DEN 479.00 -5 %
DEN 504.00
Достапност
Производот е достапен

Ве молиме имајте на ум дека за размена дел ние ќе брод надвор штом ќе се врати на e Задоволство&Повратните информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис?s развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ние само се гарантира испорака на производи и на истата слика. HK ПОСТ,СЕКРЕТАР ПОСТ,DHL ,FEDEX,ТНТ,UPS-от и ЕМС се достапни .1 Бесплатен Превозот RS8 F382
Пакетот вклучува : 1 x екран на допир
Компатибилен Модел : RS8 F382_V2.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната цена на producnt и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Ние само се гарантира компатибилноста Топло совети ве Молиме не hasitate да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Со цел да се осигура дека вие reveive вашата нарачка ослободени од данок при увоз ,ние ќе го пријават како ?ПОДАРОК?или ?Примерок?со пониска вредност.Ние сме посветени на вашиот 100% Задоволство . Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни превезува стоката ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дневна по приемот на стоката . Производ дел број и ЛОГОТО може да не биде во согласност со сликата.Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност . Различни производствени серии.тоа ќе бидат ефикасни за вашето следно купување . Ви благодариме
.Ние ќ работат со вас за да ги реши сите проблеми.Она што вие треба да направите е само да ни покаже во евиденција . Сите купувачи кои треба да се платат дополнителна такса за далечински област услуга од DHL,UPS-от или Fedex ,но нема потреба за EM S . Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата купувачот се одговорни за било данок и/или давачки кои ги наплаќаат од страна на својата земја. Купувачи од Бразил треба да се обезбеди CPF број однапред ако изберете локација за подигнување или UPS,во спротивно,ние треба да се брод преку ЕМС Освен HK/СЕКРЕТАР пост користите само ЕМС за Русија купувачи .Тоа?лл само да ви треба 1 минута Со цел да се поттикне вас ние ќе ви ги понудиме 1$ купон за 1 позитивни повратни информации .Ако не сте сигурни дека ние сме тука за вас во секое време ! Начин на плаќање Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел . Превозот и Ракувањето со Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и телефонски информации се точни . Наплата&Размена Ако не сте задоволни со вашата нарачка , можете да разменувате предмети примените, но ќе мора да контактирате со нас во рок од 3 дневна на приемот на вашата цел ,но ќе треба да ги плати сите дополнителни превозот надомест направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба .1 RS8 F382
Таблет Компјутерите може да користат различни делови,
Ве молам вклучете го вашиот таблет и проверете дали сликата е во согласност.

Кон својствата

Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
RS8F382-V2.1
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
HengChu
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Производи во категоријата