.

.

4mm 1000pcs/Торба ss16 Смола Flatback Rhinestones Темно Кристално Зголеми DIY Помине Уметност Телефон Случај БР.13

4mm 1000pcs/Торба ss16 Смола Flatback Rhinestones Темно Кристално Зголеми DIY Помине Уметност Телефон Случај

евалуација:

DEN 57.00 -16 %
DEN 67.68
Достапност
Производот е достапен


Големина : ss16 (4mm) Пакување Содржина : 1000pcs Стил : Flatback Кристално Не амбуланта корегирање Кристал Употреба : се Користи : Чанти, Облека, Ноктите Уметност, Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки, итн Забелешка : Доволно акции. Ако сакате да се купи голема количина или треба ни да се откажат од бродот, pls контактирајте со нас. Превозот Услови : ве Молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни.Ние не би одговорни за погрешна адреса. Испорака Метод : Изберете метод што сакате. Повратни информации : 1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.Значи, ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. 2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас. 3. Ве молиме не ни остави Негативен или Неутрален повратни информации по случаен избор! Ви благодариме

Кон својствата

Бренд Име:
EchiQ
Број На Модел На:
4mm
Големина:
SS16
Количина:
1
Тежина:
11g
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Материјал:
Смола
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Не амбуланта корегирање / треба лепак на
Пакет:
1000pcs/многу

Производи во категоријата