.

.

2 ПАРЧИЊА Пар на потпирачи за глава 7 LCD Автомобил Перница Следи DVD Плеер 2 Екран USB, SD-МО FM Предавателот 32-Битна Игри--Сива Сива Боја

2 ПАРЧИЊА Пар на потпирачи за глава 7 LCD Автомобил Перница Следи DVD Плеер 2 Екран USB, SD-МО FM Предавателот

евалуација:

DEN 7170.72
Достапност
Производот е достапен


Поддржува 32 бита игри
и можете да уживате во вашето патување.
2 ПАРЧИЊА Пар на потпирачи за глава 7" LCD Автомобил Перница Следи DVD Плеер Двојна Близнак Екран USB, SD-МО FM Предавателот 32-Битна ИгриСива Сива Боја * Двоен Екран, потпирачи за глава Перница Следење
* MS/MMC/SD 3-во-1 картичка читање функција
* Поддршка IR FM предавателот
* Поддршка за 32-битна игра
* Се игра исти или различни филмови во исто време
Answer : ___________________________ Note :
1.

Кон својствата

Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,JPEG,DVD-RAM меморија,Mp4,CD,dvd,WMA
Din:
Двојно Din
Оперативен Систем:
Андроид
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
EinCar
Резолуција:
800*480
Напон:
12V
Специјални Функции:
TV,MP3,CD Плеер,Радио Тјунер
Интерфејс:
USB/SD
Големина На Дисплеј:
7
Објектот Големина:
7inch
Од Моќ:
4*45W
Макс Надворешна Меморија:
32g
OSD Language:
Англиски
RAM меморија:
128 mb
Име На Модел:
L260MM*m200MM
ТФ/Micro SD Слотот:
2
Објектот Тежина:
5kg
Посебна Карактеристика:
Вградениот Звучник/Микрофон
ROM:
1 MB
Вграден IR Предавател:
така можете да ја испратите аудио сигнал на безжични слушалки IR
FM Предавателот:
Еден начин да се добие звук од набљудувачите без никакви кабли
Репродукција Формати:
DVD/VCD/MP3/MP4/CD-R/CD-RW/DIVX...
ОДГОВАРА ЗА:
Тие буквално може да се вклопи во секое возило
боја:
сива и црна
Безжична Игра Влошки&Remote controller:
Контрола игри безжично, без кабли да се плеткаме околу
систем:
ПАЛ & NTSC Авто-Префрлување
Карактеристики:
Игра исти или различни филмови во исто време
Сместување:
Потпирачи за глава

Производи во категоријата