.

.

Шарм Накит Во Собата За Жените Зелена 7 Редови Ѓердан Обетки Круг Школка Симулирани Бисер Кристал Свадби Партија Матурска Подароци B1307

Шарм Накит Во Собата За Жените Зелена 7 Редови Ѓердан Обетки Круг Школка Симулирани Бисер Кристал Свадби Партија

евалуација:

DEN 1013.00 -30 %
DEN 1446.72
Достапност
Производот е достапен

99 ДОЛАРИ
.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).59 $ДОЛАРИ 5.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.5 инчен B1307
$ДОЛАРИ 11.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.29 $ДОЛАРИ 5.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме! Зелена круг школка симулирани-бисер abacus кристал висок степен на 7 редови жените шарм мода ѓердан обетки накит поставите 19-27.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.59 $ДОЛАРИ 5.5 инчи во мерењето.29 $ДОЛАРИ 5.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.29 $ДОЛАРИ 5.99 $ДОЛАРИ 4.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури,Цинк, Алуминиум,Бакар
Повод:
Партија
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Стил:
Класичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан обетки
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
B1307
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Објектот материјал:
Школка Кристал Симулирани Бисер
должина на ѓердан:
За 19-27.5 инчен
круг школка монистра големина:
8мм 12mm
Abacus Кристал Монистра Големина:
4*6mm 6*8мм
Објектот Боја:
Зелена
Тип На Објект:
Накит Сетови
Пол:
Жените
Повод:
Свадби Матурска Партија
Ѓердан Тип:
7 Реда
Стил:
Тренди Бохемија Стил

Производи во категоријата