.

.

Жешка жени ѓердан обетки 7 редови темно розова круг школка симулирани-кристал бисер висок степен на елегантен накит поставите B1298

Жешка жени ѓердан обетки 7 редови темно розова круг школка симулирани-кристал бисер висок степен на елегантен

евалуација:

DEN 1013.00 -30 %
DEN 1446.72
Достапност
Производот е достапен

29 $ДОЛАРИ 5.99 ДОЛАРИ
.За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.29 $ДОЛАРИ 5.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.99 $ДОЛАРИ 4.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
Ново!!жените ѓердан обетки 7 редови темно розова круг школка симулирани-кристал бисер h igh одделение елегантен накит поставите 19-27.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.59 $ДОЛАРИ 5.5 инчен B1298
$ДОЛАРИ 11.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.29 $ДОЛАРИ 5.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.59 $ДОЛАРИ 5. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).5 инчи во мерењето.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури,Олово-метални Легури,Цинк, Алуминиум,Бакар
Повод:
Партија
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан обетки
Број На Модел На:
B1298
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
ѓердан&обетки материјал :
школка;кристално
ѓердан големина:
19-27.5 инчен
круг школка монистра:
8мм 12mm
abacus кристал монистра:
4*6mm 6*8мм
ѓердан&обетки боја :
Темно Розова

Производи во категоријата