.

.

2015 година Нови Мини Kimon Секси Bathrobe Свадба Деверуша Ноќ Расте Облека Гроздобер Секси долна Облека Sleepwear S M L XL XXL 3XL S001

2015 година Нови Мини Kimon Секси Bathrobe Свадба Деверуша Ноќ Расте Облека Гроздобер Секси долна Облека Sleepwear

евалуација:

DEN 648.00
Достапност
Производот е достапен

Ние не сме одговорни за царинските кои би можеле да бидат предизвикани многу ретко
Плаќање
Јас ја прифати Кредитна Картичка , Западот се Обединат, и Банкарски Трансфер на Пари плаќање начин.
Купувачот мора да плати за враќање превозот, И стока мора да биде во оригинална состојба за препродажба!
Контактирајте со нас
Ако купувачот има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обиде да одговори веднаш во рок од 12 часа.
Ракување и Превозот
Јас го обезбеди Воздух Mail & EMS / DHL / UPS / ТНТ , ќе ги објави на светот. Купувачот е одговорен за какви било царински давачки / бесплатно / GST / V.54 см
************************
Сите item(s) ќе ја одбележи како 'ДАР' со пониски производ вредност. Продавачот не е одговорен за Извозот на Даноци. Item(s) ќе се испраќаат надвор од Шангај Ние НЕМА да бидеме одговорни за задоцнување при испораката, како што се царинската поштенски проверка.
Ако сте на било кој начин незадоволни со нарачката,може да иницира врати во рок од 35 дена по приемот на нарачката. ви благодариме!
Големината на табелата за инчи
Големина На Табелата
S
(32) : 6
М
(34) : 8
L
(36) : 10
XL
(38) : 12
XXL
(40) : 14
Биста 32" 34" 36" 38" 40"
Половината 26" 28" 30" 32" 34"
Хип 34" 36" 38" 40" 42"
1inch=2.
Материјал : Сатен Свила Полиестер
Големина : S M L XL XXL XXXL
14 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))
100% Сосема Нов
Трговија на големо и на Мало
Моден Кинеската женска Облека Кимоно Бања Gown Големина S M L XL XXL XXXL
(Жените Големината на Табелата )
Мерењата е за алишта, а не и за телото,
па јас совети, можете да изберете неколку големи димензии за вашето тело. Ако вашиот item(s) да бидат украдени или промени, ве молиме да ги споделите курир персонал даде хартија доказ за вас лице во лице веднаш, тогаш може да се направи барање за надомест на штета од конкретна компанија.
Размена и Политика на Враќање (35 Дена Гаранција за Враќање)
35 Дена Гаранција за Враќање услуги обезбедува тоа.
*Бизнис ден, освен во Викендите, недела и Федералниот Празник. Поштарина вклучува превозот надомест, складирање, пакување, материјали, трошоци за гориво, кутии, етикети и пакување на трошоците.54 см
Големината на табелата за сантиметар Големина на Табелата
S
(32) : 6
М
(34) : 8
L
(36) : 10
XL
(38) : 12
XXL
(40) : 14
Биста 81cm 86cm 91cm 96cm 101cm
Половината 66cm 71cm 76cm 81cm 86cm
Хип 86cm 91cm 96cm 101cm 106cm
1inch=2. А Т или други Увозни Даноци, доколку тоа е потребно.
Воздухот Пошта може да пристигне во 15-45 дена
EMS може да пристигне во 6-12 дена
DHL/UPS/ТНТ може да пристигне во 4-7 дена
Објектот Истакна : ве Молиме запомнете дека Ракување со времето на сите елементи како што е подолу :
Облека : 3 Работни Дена*
Ние брод item(s) по Ракување со времето база на плаќање е сосема чиста.
Проверете ги вашите item(s) лице во лице со курирска на персоналот пред да го потпишете, одбегнувајте вашиот item(s) во пакет да бидат украдени или променета од Експрес Компанија или Сопствен персонал, откако потпиша, тоа го покажува вашето item(s) е во ред, ние не сме одговорни за било каква загуба за овие два случаи погоре.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Материјал:
Свила,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
S001
Материјал Состав:
Faux Свила
Бренд Име:
NIUNIUSHOW
Шаблон Тип:
Животните
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Свила Сатен Полиестер
Боја:
розова,бела,црна,црвена,топла розова,сина,сина,небото сино,виолетова,злато,
Големина:
S M L XL XXL XXXL
Сезоната:
Пролет , Лето , Есен ,
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Боја Стил:
Природна Боја

Производи во категоријата