.

.

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Single-штица Мост

Везана за везови DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Single-штица

евалуација:

DEN 2798.00 -20 %
DEN 3497.28
Достапност
Производот е достапен


Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Една штица Мост Од : М&W E-commerce, Inc . Бода : 350w x 248h Големина : 25" x 18" (63.5 x 45.0 см)

Кон својствата

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Материјал:
100% Памук
Бренд Име:
Ankicoleman Дизајни
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација

Производи во категоријата