.

.

50pcs мини 6ml Суштината течни стискаш тип шише козметички шишиња козметички шишиња со пластични шишиња

50pcs мини 6ml Суштината течни стискаш тип шише козметички шишиња козметички шишиња со пластични шишиња

евалуација:

DEN 2040.00
Достапност
Производот е достапен


50pcs мини 6ml Суштината течни стискаш тип шише козметички шишиња козметички шишиња, пластични шишиња, Големина : dmm16*h75mm Капацитет : 6ml Материјал : LDPE Можеме да се Печати вашето лого, ве молиме контактирајте со нас, ако треба. Ако било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас на : 1) испратете ни порака 2) trademanager

Кон својствата

боја:
Сребрена, Бела, Жолта
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
jyp004-6
Големина:
6ml
боја:
Бело Злато Сребро.
Капацитет:
6ml
is_customized:
Yes
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА

Производи во категоријата