.

.

E цигара Течни Шише 2500Pcs/Многу ЈП 20ML Пластични Dropper Шишиња Со Долги Тенки Совет Childproof Капа E-Сок E-Течни Шише

E цигара Течни Шише 2500Pcs/Многу ЈП 20ML Пластични Dropper Шишиња Со Долги Тенки Совет Childproof Капа E-Сок

евалуација:

DEN 9840.00
Достапност
Производот е достапен


2> Печатење : Ние може да обезбеди услугата за печатење како свила печатење на екран и топол печат печатење,итн.
5> Бесплатен примерок : Ние може да обезбеди слободни шише за вас да ги тестираат квалитет.5 ml 5500pcs/ЦТН
2> 5ml 3500pcs/ЦТН
3> 10ml 2500pcs/ЦТН
4> 15ml 2800pcs/ЦТН
5> 18ml 2500pcs/ЦТН
6> 20ml 2500pcs/ЦТН
7> 30ml 1700pcs/ЦТН
8> 50мл 1250pcs/ЦТН
9> 100ml 450pcs/ЦТН
Превозот начини
1> Fedex -(5-7days)
3> DHL(3-5 дена)
Производ Слика
Големина на Шише
Боја на Капа
Тип на Tipe
Нашите Услуги
1> Лебл priting : ние може да се печати на lables како на вашите барања.40 /многу
парчиња / многу
Мали Стаклени Шишиња од Плута Тапа Црна Етерично Масло Стаклени Шишиња 30ml 1 мл E течни Стаклени Шишиња Производителот E Cig Течни US$ 36.
Answer : ___________________________ NOTE : Цена и Товар е само Референца ,Ако нарачате,ве Молиме контактирајте ме .
4> Клиент тест : Ние не излегуваат во јавноста тест за 3 пати пред пакување, ако треба, ние го прифаќаме сите клиент тест.Јас ќе ви даде најдобра Цена и Товар.
Повратни информации
Нашиот успех зависи од вашето задоволство, па вашите повратни информации е многу важно за нас, ние ќе биде многу го ценат, ако може да ни даде позитивни повратни информации, ви благодарам многу!!
Електронска Цигара Течни Етерично Масло E-liquid15ml Мали Празни Стаклени Шишиња, Тегли од Стакло Шише Парфем Шишиња Тегла Шишенцето US$ 21.
8> време на испорака : 12-24 Часа ( По потврдете го вашето плаќање)
Плаќање
Ние го прифатат плаќање : Alipayaccount , T/T , Банкарски Трансфер ,QIWI Паричник, Web Money,Western Union , Money Gram , Pay-pal,Сите големи кредитни картички прифатени преку secure pamyent процесор ЗАЧУВАМ.99 /многу
парчиња / многу
Мали Стаклени Шишиња од Плута Тапа Сликарство Стаклени Шишиња 30ml 1 мл Круг Стаклени Шишиња E течни Стаклени Шишиња Производителот US$ 35.99 /многу
парчиња / многу
Електронска Цигара Течностите во Шишиња Стаклени Шишиња Dropper 10ml Килибар Стаклени Шишиња Алуминиум Капа Со Dropper Матирано Шишиња US$ 31.
6> Модел правење : Ние можеме да произведуваат модели според вашиот сопствен дизајн. ако сакате големи цел, повеќе од еден контејнери , ве молиме да зборува со мене , цената и плаќањето може да се промени,јас ќе ви даде најдобра цена!
Парцела ќе биде предаден во рок од 12-24 Hours откако ќе се исплати, ние брод потврдените адреса на aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашите примени ДОДАДЕТЕ сите се точни.99 /многу
парчиња / многу
Шише Ограничување Машина Течност За Електронска Цигара Килибар 10ml Мини E-Liqud Плоштадот Стаклено Шише Козметички Стакло Parfum Шише US$ 32.
7> Квалитет gurantee : имаме 1 : 1 замена за дефектни деца.90 /многу
парчиња / многу
E Cig Течни Шишиња од Стакло 10ml Етерично Масло Матирано Сини Стаклени Шишиња Стаклени Шишиња со Плута Козметика Мини Стаклено Шише US$ 23.
Пакување
1>2.99 /многу
парчиња / многу
E Cig Течни Шише Етерично Масло 100ml Мали Празни Килибар Стаклено Шише Козметика Парфем Шишиња Кина Мали Corked Стаклено Шише US$ 33.

Кон својствата

Спецификации:
10ml
боја:
јп проѕирен
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
10ml пластични шишиња dropper
Големина:
10ml plastic dropper bottles

Производи во категоријата