.

.

Луксузна Розова свадба позадина 3m висока страна 3m ширина(10feet од 10feet) свадба завеса евтини Цена фаза позадина декорација

Луксузна Розова свадба позадина 3m висока страна 3m ширина(10feet од 10feet) свадба завеса евтини Цена фаза позадина

евалуација:

DEN 4560.00 -5 %
DEN 4800.00
Достапност
Производот е достапен

Ако превозот време е малку подолго, ве молиме, не купувајте на овој објект. Цената Не е Вклучено : цевка стојат
6. Ако не ми пречи, ве молиме не брзајте и ни остави позитивен коментар и четири 5-ѕвезда Детални Продавачот Оценки за нас, кои се од витално значење за растот на нашата мала компанија. Ако сакате да ме остави негативни, ве молиме обратете ми се на прво место. Ние ќе рефундирање на куповната цена, но не превозот и манипулативните трошоци. Сите предмети се за вистинска снимање. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на предмети! Повратни информации, Ние секогаш се добијат позитивни повратни информации.Мора да постојат некои мирис кога ќе се отвори на пратката, само стави го направи тоа на ветрот, тогаш мирисот ќе исчезне, благодарение толку многу
7.Ако треба да ја промените вашата адреса,ве молиме промени во alibaba прво како ние само ќе брод вашата alibaba адреса.
3x3 м 2015 бела свадба позадина кина настан страна на снабдувачот фаза decrative свадба бела позадина завеси. Па ние да работат заедно за да се направи тоа право за вас. Плаќање 1.
Големина : 300 см ширина x 300 см висина (таму ќе биде околу 5-10cm грешка растојание по шиење ) Тема : солидна боја Материјал : ice свила ткаенини Обработка : род џеб+врски, Нормално, нашиот предлог е 2 пати plaid Боја : розова број 22 (може да се изменуваат), Можеме да направиме други бои, ве молиме контактирајте со нас пред да се купи!
Совети :
1. Бидете сигурни дека вашите детали адреса и име и презиме во alibaba е апсолутно точно. Тоа ќе влијае врз нашата продажба, нашите приходи. Како што рековме пред, ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение. На враќање превозот ќе биде на ваш трошок и ќе исто така, да се ре-плати за размена повторно да биде транспортирана до вас. Се надевам дека ќе може да се разбере. Услуги на клиентите добредојдени се сите трговија на големо нарачки/барања и ние можеме да снабдување речиси било каков поредок од една десетина за да Илјади, ако треба, ве молиме контактирајте со мене, јас ќе понуди еден трговија на големо цена, благодарение.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина. И негативни повратни информации е навистина лошо за нашата alibaba продавачот. Ве молиме контактирајте со нас наскоро. Сите плаќања мора да се направи во рок од 7 дена по аукција е затворена. Ние брод на адресата наведена од страна на alibaba. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку
8. ви благодариме многу.Цената е за 2 поставува 3x3meter. се надеваме на вашето разбирање. Дизајнот е отпечатена, па подобро е да не се мијат со машина, се мијат рака малку
Подобар избор е да се користи двојно пати plaid, кој изгледа подобро
Превозот Преку fedex/dhl , ќе биде околу 7-10 работни денови во вашата земја.На големина и боја може да се прилагоди (ве молиме погледнете го следи табела)
5. Ние прифаќаме замена или рефундирање во рок од 14 дена од денот на приемот.

Кон својствата

Повод:
Роденден,Големиот Настан,Свадба & Ангажман,Свадба
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Бренд Име:
tanmeluo
Материјал:
Мраз свила ткаенини
Број На Модел На:
розова свадба позадина
Големина:
3 meter x 3 meter
Материјал:
Мраз свила ткаенини
Спецификација:
>2.5M

Производи во категоријата