.

.

Оригиналниот LaserJet Принтер Главниот Одбор За HP P1102 P1106 P1108 1102 1106 1108 HP1102 HP1108 HP1106 Formatter Одбор Плоча

Оригиналниот LaserJet Принтер Главниот Одбор За HP P1102 P1106 P1108 1102 1106 1108 HP1102 HP1108 HP1106 Formatter

евалуација:

DEN 2524.80
Достапност
Производот е достапен


ЗА ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме оставете порака опис : која е вашата машина модел ? Стандардно е HP P1102 .
Соодветни stockpile и брза испорака. Повеќе квантитет , повеќе попуст !
ЗА ПРЕВОЗОТ Default Service : Chian Пост Воздух Mail на светот. Експедитивни Услуги : EMS , DHL , UPS-от , Fed Ex. Нормално време на Испорака : Кина Пост Воздух Mail = 15~60 дена , ЕМС = 7~21 дена , DHL = 4~14 дена. Ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод. Заврши вашата адреса за испорака со контакт телефонски број, Особено Русија купувачот, ве Молиме потврдете го вашето име и презиме .
ЗА КВАЛИТЕТНИ 95% Нови 100% Тестирање. 100% Гаранција За Квалитет .
ЗА ДОГОВОР На производи лесно да се оштети за време на транспортот, па ве молиме да се отвори и проверете ја кутијата и производот кога ќе го добиете на стоки, ако полето е уништен да поинаква форма, ве молиме направете фотографија и доказ за оштетените кутија, и потоа да го замоли на поштарот да се потврди ситуација. На овој начин, кога ќе ми даде вашата докази, може да побара за превозот на компанијата за да се компензира со нас. Ова е многу важно и ќе се заштитат нашите добивка. Ако производите не се работи кога сте го добиле тоа, може да биде многу причина. Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да го реши проблемот, ако сакате да го бродот назад, ние не сме одговорни за враќање на такси превозот. Но, ние ќе испрати уште еден за вас за бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, кога ќе примите проблематична производ.
ЗА ПОВРАТНИ информации, Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ако имате проблеми, ве Молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат. Ние ќе ви одговори на секое прашање во рок од 24 часа и да се обиде да се gurantee што пред да ја напуштат повратни информации. Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди оценка postive повратни информации доколку не сте задоволни со производот. Вашите 5 ѕвезди оценување е важно за нас. Ви благодарам многу !

Кон својствата

Бренд Име:
GZLSPART
Тип:
Други

Производи во категоријата