.

.

10pcs Нови мастило амортизерите за Epson L1300 оригинални Мастило амортизерите За Epson L800 L801 L300 L555 L355 Мастило амортизерите L серија печатач самосвали

10pcs Нови мастило амортизерите за Epson L1300 оригинални Мастило амортизерите За Epson L800 L801 L300 L555 L355

евалуација:

DEN 1433.28
Достапност
Производот е достапен


10pcs Нови мастило амортизерите за Epson L1300 оригинални Мастило амортизерите За Epson L800 L801 L300 L555 L355 Мастило амортизерите L серија печатач самосвали
Информација За Производот :
Производот : Нови мастило Амортизерите
Печатач : Користете за Epson L800 L1300 L801 L300 L350 L355 L558 L551 L550 L555 серија печатачи
MOQ : 10pcs
Олово време : Ќе брод во рок од 8-24 часа во работни дена (Во парк)
Гаранција : 1 : 1 за Замена на неисправни предмети
Превозот : 100% купувачот заштита за испорака кога ќе изберете Aliexpress stander превозот (било итно нарачате, ве молиме изберете DHL EXPRESS).
Пакување : Неутрален пакување со Силна пакување.
Answer : ___________________________ Note :
1. Нашите цени не вклучуваат оддалечените области полнење, даночни/царина и други cusotms трошоци во локалните;
2. Ако цел голема количина, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.
3. Ве молиме контактирајте со нас побара за инсталирање на фотографии или видео, ако е можно.
3. Одличен за по-продажба на услуги кога ќе нарачате од нас.
Ќе ги најдете на линкот брзо кога ќе сакате да го плати;
Кога цените се намалува, ќе добиете белешка;
Можете да проверите нашите производи повратни информации во секое време;
Можете да порачате модел други мастило амортизерите или УВ амортизерите од подолу : или
1. ние обезбеди по-продажба на услуги во рамките на 30days. бидејќи сте го добиле на стоката;
2. 1 : 1 замена за било неисправни предмети;
3. Олово време : во рок од 8-24 ЧАСА по плаќање;
4. 3-6times провери и тест пред пратката;
5. 100% заштита од страна на купувачот aliexpress stander превозот;
6. Вашата порака или проблем ќе треба да се одговори во рок од 2hours за време на работа на време.
На Вниманието На : Моли
ТМ : bomateam
Skype : boma-тимот
Whats App : +86-135-3727-2435
QQ : 481153773

Кон својствата

Бренд Име:
boma.ltd
Број На Модел На:
За Epson L1300 L800
боја:
Бела
Тип:
Други
Име на производ:
Нови мастило амортизерите
Печатач:
За Epson L800 L1300 L801 L300 L350 L355 L558 L551 L550 L555
MOQ:
10 Компјутери
Компатибилен:
100% компатибилен
предмети:
принтер ink амортизерите
Ефект:
Филтер за мастило за да се спречи блокирање на млазницата
Материјал:
Направени од увезени филтер со П. P материјал
Олово Време:
без рок од 24 ЧАСА по плаќање
Гаранција:
1
превозот:
100% купувачот се заштити од aliexpress stander превозот

Производи во категоријата