.

.

Legenstar 2017 Трендовски Бременоста Топката Ароматерапијата Lockets Етерично Масло Diffuser Ѓердан Ангел Крило Сонцето Ѓердан Позлатен Сребрен

Legenstar 2017 Трендовски Бременоста Топката Ароматерапијата Lockets Етерично Масло Diffuser Ѓердан Ангел Крило

евалуација:

DEN 216.00 -40 %
DEN 359.04
Достапност
Производот е достапен


Информации : Вашето ѓердан ќе пристигне со 5 Парчиња на Случаен избор Испрати боја Памук Топката Предмет Тип : Ѓердани
Necklaces Type : Pendant Ѓердани
Пол : Жените
Метал : Алуминиумски
Материјал : Се Чувствува Памук Топка
Синџир Должина : 60 CM Pendant Големина : 20 *20 мм Стил : Трендовски Информации : 1 парче ѓердан, вклучува 5 Парчиња Памук Топки Случаен Испрати Боја
1.Ние обично го прифатат плаќање преку
2.Pls бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да плаќаат.
3.Парите е сигурен во Aliexpresss сметка ,pls направи потврда на aliexpress и ослободување пари откако стоката е примена.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас ,pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди,ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ако имате било каков проблем со нашиот објекти и услуги,pls се чувствуваат слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации .ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши било каков проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.Вие треба да најдете било какви проблеми со нашите предмети,pls не двоумете се да контактирате со нас во 7days по приемот на предмети.Сите се врати ставки не смеат да се користат или покажува никакви знаци на намерна штета и треба да бидат во нивните origional пакување.
Деталите како следново :
1.Можете да контактирате со оставање порака на aliexpress или ни e-mail на : lsgroup01 dot legenstar.com
2.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .

Кон својствата

Бренд Име:
Legenstar
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
OD017
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
20mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
единствена:
diffuser ѓердан
боја:
сребро позлатен
Пакување:
Едно Парче Во Една Opp, Тогаш Во Меур торба
Обликот:
вдлабната форма
Ѓердан Тип:
pendant ѓердан
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Легура
Синџир должина:
за 45/60 cm
Дијаметар:
20 mm

Производи во категоријата