.

.

10pcs/Многу Светло Сина Waterdrop Кристал Pendant Сребрен Тон Ѓердан Жените Ѓердан Бесплатен Превозот

10pcs/Многу Светло Сина Waterdrop Кристал Pendant Сребрен Тон Ѓердан Жените Ѓердан Бесплатен Превозот

евалуација:

DEN 461.00 -20 %
DEN 576.00
Достапност
Производот е достапен


10pcs/Многу Светло Сина Waterdrop Кристал Pendant Сребрен Тон Ѓердан Жените Ѓердан Бесплатен Превозот
1). Pendant големина : 18x10mm
2). Ѓердан должина : 18.5"
3). Боја : светло сина
4). Количина : 10pcs
5). Материјали : кристал & сребрена позлатен
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам.
Исто така, ние може да прифаќаме други начини. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас!
Превозот
Ние ќе ја објавите сите на нашите предмети преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL со регистрирате. Тоа може да се постигне повеќето земји во рок од 15-30 дена (не се вклучуваат на викенд и државни празници)
Доколку сакате да добиете брзо, ве молиме изберете EMS, Тоа ќе чини околу 7-15 дена.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас . Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете позитивни повратните информации. Ако не сте задоволни со предмети ќе нареди. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации . Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Contac нас
Добрата комуникација е најдобар начин да се slove никакви проблеми .
Добредојдовте пратена е-пошта до нас со било какви проблеми или е потребна.

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
XiaoYaoTYM
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
47cm
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
18x10mm
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Змија Синџир
Број На Модел На:
16040917
боја:
Светло Сина
Pendant Големина:
за 18x10mm
Количина:
10pcs
Материјал:
кристал, сребро позлатен
време на испорака:
3 дена
is_customized:
Yes

Производи во категоријата