.

.

2018 Жените Метал Куче во Облик на Накит, Ѓердани англиски јазик ги поставува стандардите Куче Ѓердани За Љубителите Пад на Превозот

2018 Жените Метал Куче во Облик на Накит, Ѓердани англиски јазик ги поставува стандардите Куче Ѓердани За Љубителите

евалуација:

DEN 138.00 -28 %
DEN 191.52
Достапност
Производот е достапен


Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (CPAM), e Packet, курирската служба DHL. За CPOSPP, CPAM, можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За e Packet , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За DHL , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу :
Големина на : pendant мерки за прибл. 2.85 x 1.7 cm (1.1 x 0.65 инчи). Синџир мерки 17.7 инчи (45 cm).
1. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање :
Виза, QIWI, Зачувам, Кредитна Картичка, Western Union и Т/Т(Банкарски)
2. Купувачот Заштита :
Aliexpress ослободување на плаќање на нас само откако ќе се потврди на испорака на вашата нарачка.
Ако пакетот е изгубена, украдена или оштетена, ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосно покривање, вклучувајќи го и превозот сте платиле.

Кон својствата

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Бренд Име:
sykesha
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
љубителите'
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
KXL1237
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
2.85*1.7 cm
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден

Производи во категоријата