.

.

XiangGuan бренд мажите и жените на отворено Пешачење чевли водоотпорен платно спорт, пешачење чизми Анти-пропадна Носат планинарски Чевли

XiangGuan бренд мажите и жените на отворено Пешачење чевли водоотпорен платно спорт, пешачење чизми Анти-пропадна

евалуација:

DEN 2398.00 -50 %
DEN 4794.72
Достапност
Производот е достапен

Ние сме искрени продавачот, ние ќе ви послужи, се додека не сте задоволни.За големината на. ви благодариме 3. За да се потврди имињата на адреса Сите производи се точно тестирани пред пратката. insole нога должина не е долго! (Нога должина 6. Ако ние брод во кутија за чевли, тежина ќе бидат потешки, затоа што толку многу купувачи мораат да плаќаат даноци. (2) не треба кутија за чевли, за следниве причини : врз Основа на многу искуство, поголемиот дел од кутија за чевли е скршен, кога купувачот примените ги должи на долгото патување и различни. Особено Русија купувачи, ве молиме оставете го вашето име, тоа е многу важно. Повратна информација за Вашето задоволство, нашите извршување. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5-ѕвезда повратни информации, кои нашиот бизнис е многу важно; ве Молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации без да се зборува со нашиот разговор. Не можеме да го контролирате времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на трети лица услуга, но ако пакетот не пристигне кога се очекуваше, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа, да ви даде задоволителен одговор.Како да се нарачки Додади во Кошничка Одберете производ единствена цена за корекција (ако е потребно) Инсталација плаќање верификација 2. Купувачи загрижени за чевли, не кутија, ние ќе се стави во секоја торба и чевли полесен и побезбеден. За Боја бојата разликата може да биде предизвикана од различни екранот, осветлување и други фактори, конечната боја молиме обратете се на нашиот вид.Кина Пост, e-пакет, DHL Нашиот брод во воздухот сите страни на светот по Кина, e-пакет, Ali Express стандарди, DHL и така натаму.Можеби нашата обувка не ги исполни вашите национални стандарди, па затоа мора внимателно да се измери вашата нога должина, како и да се избере точниот обувка; б. Почитувани Купувачи, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Ali Express со вашиот превозот адреса на вашата исплата. Ние сакаме нашите купувачи само што ќе потрошите помалку пари за да се добие истиот производ.За пакет (1) она што го гледате е она што ќе добиете, нашите производи се од Кинеската фабрика оригинален бренд, тие се на врвот.48-час брз транзит Ние гарантираме дека во рок од 48 часа по уплатата се потврдува дека пратката (освен освен празници), ако постојат било какви непредвидени околности (на пример, доколку наредбата не е предаден во рок од 72 часа), ние ќе ве контактираме во најкраток можен и во блиска последователни пратки 4."EUR" во големината само за вашиот референца, па ве молиме да верувам дека само на должина на ногата; d.
Добредојдовте На Нашата Продавница
САМО ЗА ВАС
добредојдовте на нашата продавница
Шопинг Белешки 1. Ако сакате кутија, ве молиме оставете порака на вашиот налог, ви благодариме 8. Ве молиме да се разбере дека.

Кон својствата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 3.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Пешачење Чевли
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Топла Продажба 81289
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Insole Материјал:
Гума
Функција:
Дише,Висина Зголемување,Масажа,Водоотпорен
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Датум На Издавање:
Winter2016
Ниво На Пракса:
Напредни
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
XIANG GUAN
Горниот Материјал:
Платно
боја:
Шума Кавер -, Пустината Кавер -
Најдобрите чевли:
Целата парче од водоотпорен Оксфорд Ткаенина специјално намали во горен дел
Убаво чевли:
Анти-пропадна и Носат-отпорни, гумен ѓон
Пешачење Чевли:
Висока флексибилност ЕВА midsole
Качување чевли :
Секој пар на чевли ја покаже својата уникатност
Insole:
Висина зголемување, Мека, Дише
Пакет Се Вклучени:
1* Чевли(без чевли кутија)

Производи во категоријата