.

.

Бесплатен превозот рачно изработени Класични Европски стил Ножици Ретро Стил за Шиење Ножици боја црна

Бесплатен превозот рачно изработени Класични Европски стил Ножици Ретро Стил за Шиење Ножици боја црна

евалуација:

DEN 950.40
Достапност
Производот е достапен


Опис :
Богат класичен егзотични Европската styees,нашите класични ножици ги извршуваат домот и древна традиција на Европската nobles во нивниот уникатен дизајн и исклучителна текстура.Тие се релаксирачки и практична за употреба и ќе ви донесе уживање на естетика и собирање на добро расположение.
Богата со егзотични Европски стилови,нашите класични ножици ги извршуваат домот и древна традиција на Европската nobles во нивниот уникатен дизајн и исклучителна текстура.Тие се релаксирачки и практична за употреба и ќе ви донесе уживање на естетика и collectiong на добро расположение.
Главен материјал : висок квалитет, од нерѓосувачки челик и легури Обработка со посебни hardeness,на професионални алатки е повеќе остар и трајни производи за употреба.Фино мелење легура се справи со се чувствува поудобно.Се применува за домаќинство,занаетчиски,ноктите и брада се Кастри,и секојдневен игра.
Attentiongs :
Избегне паѓање,тропа и тешко се сече така што нема да ја оштетат раб.
Рабовите се остри па ве молиме да користите заштита.
Ве молиме место каде што децата не може да го допре.
Боја : ЦРНА
Околу Големина : 11cm*4.5 cm
Количина : 1pcs
ПРЕВОЗОТ ТЕРМИНИ :
1.Обработка на време : ние обично брод во рок од 2 до 5 работни дена по добивањето на уплатата.
2.Превозот услуга : нормално ние обезбеди Бесплатен Превозот од кина пост воздух mail.
ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА :
1.Тоа обично трае околу 15-30 дена да добиете предмети ќе се подредени(најчесто во 10-20 дена).
2.Меѓународната превозот е под влијание на многу нестабилен фактори,e.г.царинските,летови,времето,воена и трговска политика,затоа пратки може да се одложи понекогаш.Ве молиме контактирајте со нас ако сеуште не сте го добиле вашите објекти по проценува пристигнување време,тогаш ние сигурно ќе го дознаете и да се реши проблем за вас е на задоволително ниво.
КОНТАКТ СО НАС НА :
1.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме повторно испратени на вашата e-mail или да испратите порака до нас,и ние ќе одговори на вас како е можно поскоро.
2.Ве молиме имајте во предвид дека бојата застапеност е предмет на производство на варијанса и не може да биде точно.Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја измени фактичката боја.Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда.

Кон својствата

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Должина:
4inch

Производи во категоријата