.

.

Симпатична Фокс Восок Печат Печат/Запечатување Восок Печат/ Свадба Печат/scrapbooking печат ws094

Симпатична Фокс Восок Печат Печат/Запечатување Восок Печат/ Свадба Печат/scrapbooking печат ws094

евалуација:

DEN 527.52
Достапност
Производот е достапен


Ќе ја добиете восок печат печат
1. Печат Само : 1 Парче Восок Печат Печат со Првата Слика
2. Големина : прибл. 9cm високи и 2,5 cm круг
3. Направени со позлатен месинг со дрвена рачка
4. Одлично за scrapbooking, покани, подарок завиткување, пакување, и сите креативни проекти!
10 Дрвена Рачка Бои Се Достапни : Available :
- Црна
- Дрвени
- Сина
- Жешка Розова
- Црвена
- Портокал
- Виолетова
- Зелена
- Небото Сино
- Жолта
Цел Опции :
- Печат Само
- Со 1 Запечатување Восок (Освен ако не е одредена, восок боја ќе дојде во случаен избор)
- Со 2 Запечатување Восок (Освен ако не е одредена, восок боја ќе дојде во случаен избор)
Ако ви треба екстра печат восок, ве молиме проверете ја нашата листа :
http : //pt.aliexpress.com/store/product/10-pcs-Sealing-wax-sticks-10-colors/1495608_32525261127.html
Инструкции :
1) светне на запечатување восок
2) Капе восок на вашиот склопот на површината (хартија, стакло, керамика, итн.)
3) Место на печат на восок,
4) Почекајте неколку секунди
5) Подигнете ја полека и тоа е направено

Кон својствата

боја:
Печат Само, Печат со Еден восок, Печат со две восок
Материјал:
Дрво
Употреба:
Декорација
Тип:
Стандард Печат
Број На Модел На:
ws094

Производи во категоријата