.

.

beibehang de papel parede 3d Сопствена позадина Страна се насликани богородица шумски животни позадина Позадина мурали papel parede

beibehang de papel parede 3d Сопствена позадина Страна се насликани богородица шумски животни позадина Позадина

евалуација:

DEN 739.00 -43 %
DEN 1296.00
Достапност
Производот е достапен

Купувачите мора да се прочита : Ѕид позадина цена : $ / метар квадратен. 2 S quare метри = 2 парчиња. Руски пријатели, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Brizilian пријател, ве молиме испратете ни го вашиот CPF број. водоотпорен. 1 S quare метри = 1pcs. Кога pasting втората панел, да се биде внимателен за да одговара на моделот на wallpaper.
Веб-сајт цена е само за 1 метар квадратен. Ви треба за да купите 8 метри квадратни, Кога ќе се направи нарачка. Користете scraper да се направи позадина станот.

Кон својствата

Димензии:
1 M2
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
17032309
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Тип:
Хартиените Тапети
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang

Производи во категоријата