.

.

10pcs/многу Антички Сребрен Камео/Стакло/Cabochon Рамка рамки Прилагодувања,Brooch,DIY Додаток Pendant Шарм одговара 30x40mm K01162

10pcs/многу Антички Сребрен Камео/Стакло/Cabochon Рамка рамки Прилагодувања,Brooch,DIY Додаток Pendant Шарм одговара

евалуација:

DEN 479.52
Достапност
Производот е достапен


10pcs/многу Легура Антички Сребрен Камео/Стакло/Cabochon Рамка рамки Прилагодувања,Brooch,DIY-Додаток Pendant Шарм 49x40mm(одговара 30x40mm) (K01162)
Предмет Бр. : K01162
Материјал : Цинк Легура
Големина : 49 x40mm ( одговара 30x40mm камео)
Боја : Антички Сребрен
Стил : Поставување
Количина : 10pcs/многу

Кон својствата

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
K01162
Бренд Име:
Onebeading
Обликотшема:
Поставување
Материјал:
Големина:
Количина:
is_customized:
Yes

Производи во категоријата