.

.

Помине Уметност Rhinestones Подигање ги Собереш Алатка Пенкало + Глина + Јадење ги Собереш Пенкало Монистра Камења 3pcs секој Сет Помине уметност поставува

Помине Уметност Rhinestones Подигање ги Собереш Алатка Пенкало + Глина + Јадење ги Собереш Пенкало Монистра Камења

евалуација:

DEN 91.68
Достапност
Производот е достапен

Помине Уметност Rhinestones Подигање ги Собереш Алатка Пенкало + Глина + Јадење ги Собереш Пенкало Монистра Камења 3pcs секој Поставува Опис : Предмети Боја : Случајни Материјал : Пластични Количина : 3pcs/поставите Големина на Порција : Должина 8.6 СМ широк 6 CM Внатрешниот ритам дијаметар 2.8 MM Пенкало пора дијаметар 2.0 MM должина : 10.6 CM Глина 2.6 грама , должина : 2 X4 CM Пакетот вклучува : 1 Пен (Боја по случаен избор) 1 Clay (Боја по случаен избор ) 1 Порција (Боја по случаен избор ) pls се напомене дека поради осветлување ефект и компјутерски боја,вистинските бои можеби малку поинаква од pricture. Бренд нови Превозот : Внимание За руски Пријатели : 1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање; 2. Ве молиме пополнете во нашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава. Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! Сите предмети ќе биде предаден на купувачот aliexpress адреса Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни денот на уплатата примена. Noraml очекувано време на испорака : САД со 25-35 работни дена со нормален воздух mail велика БРИТАНИЈА/ Канада/ Австралија со 25-35 работни дена Европа 30-40 работни дена Русија 45-65 работни дена Бразил/ Јужна Америка 45-65 работни дена Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање/купување. Политика на враќање : да ја прифатиме врати за незадоволителен предмети. Ве молиме контактирајте со нас да извештајот неисправни предмети во рок од 14 дена од приемот Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови и прибор за Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Повратни информации : ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Тип На Објект:
Постави & Комплет
Големина:
standard size
Количина:
1 сет
Број На Модел На:
na00015
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Уметноста lalic

Производи во категоријата