.

.

Dispalang Студент Ранци За Тинејџери Животинско Тигар 3D Печатење Деца Училиште Кеси Mochila Торба Мажи Жени Патување Торба

Dispalang Студент Ранци За Тинејџери Животинско Тигар 3D Печатење Деца Училиште Кеси Mochila Торба Мажи Жени

евалуација:

DEN 950.00 -34 %
DEN 1439.52
Достапност
Производот е достапен


Почитувани Купувачи :
Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.
Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.
Само пратете ни слика со висока резолуција можеби повеќе од 1 MB, во Jpg формат.
Можете да поставите цел прв тогаш ние ќе се прилагоди на крајната цена пред да плаќаат за тоа.

Кон својствата

Тип На Објект:
Ранци
Бренд Име:
Dispalang
Стил:
Европски и Американски Стил
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
училишен ранец
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Oxford
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Техника:
mochilas
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
Капацитет:
20-35 Литарски
Стил:
Спорт
Главен Материјал:
Полиестер
Големина:
Size

Производи во категоријата