.

.

0655 HAIGINT Наводнување & Наводнување Sprayers18 црна agricultur fogger & garden спреј прстен

0655 HAIGINT Наводнување & Наводнување Sprayers18 црна agricultur fogger & garden спреј прстен

евалуација:

DEN 773.00 -10 %
DEN 858.72
Достапност
Производот е достапен


Freeshipping HAIGINT Наводнување & Наводнување Sprayers18" низок притисок црна agricultur fogger & garden спреј прстен
Опис три 36cm цевка две 18cm цевка четири misting млазници(0.4 mm) четири misting фитинзи една пластична tee конектор 3m поврзани цевка еден вода допрете адаптер
Инсталација ефект
Компанијата сила екранот
Ајде да соработуваат со нас
Повеќе во нашата продавница
Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
ТМ ID : cn1511311267

Кон својствата

Тип:
Распрскувачи
Пластични Тип:
PE
Број На Модел На:
ПИ-PTMS-B0038
Бренд Име:
HAIGINT
Материјал:
Пластични
Sprayer Тип:
допрете вода
Проток:
0.3-2LPM
Млазницата:
месинг со не ' рѓосувачки челик
Функција:
ладење humidification прашина
Примена:
Наводнување & Наводнување Распрскувачи
Работа Под Притисок:
низок притисок(40-450psl)
боја:
Црна
Безбедност:
CE
Круг со дијаметар:
45.72 cm,18inch
клучен збор :
agricultur fogger& garden спреј прстен

Производи во категоријата