.

.

Бесплатен превозот 11cm 1pcs сребро база тркалезна форма сјајна кристал rhinestones applique да се шие на rhinestones употреба за облекување кеси

Бесплатен превозот 11cm 1pcs сребро база тркалезна форма сјајна кристал rhinestones applique да се шие на rhinestones

евалуација:

DEN 283.00 -0 %
DEN 283.20
Достапност
Производот е достапен


[ description ] Тип : Кристал applique [ Материјал ] Материјал : користењето на увезената 888 на rhinestones на Блискиот Исток, супер флеш флеш!Надворешната трговија, извоз, непосредни производители, обезбедување на квалитет! [ спецификација ] Големина : 11cm; [ DIY употреба ] Може да се шие со игла, игла и конец или предиво риба, исто така може да го користите лента,вториот метод е да се користи лепило за облека , ова треба да се види што DIY производи да изберат да ги користат метод.Погоден за сите видови на перформансите на облека, фустан, моден дизајн, исто така, може да се користи за венчаница земе да дејствува улогата ofing, сите видови на кеси, кеси со DIY ...
Pictrue шоу

Кон својствата

Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
HT05
Материјал:
Кристално
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Обликот:
Круг
Бренд Име:
MAKLIN
Техника:
Шие-На
Големина:
11cm
квалитетот на кристал:
Кина На одделение
is_customized:
Yes
боја:
Кристално Сребро.

Производи во категоријата