.

.

Q120 МЕТАЛ CUTTING УМИРА Правоаголник Чипка Бележник картичка покана хартија, занает партија оркестарот втиснување матрицата машина

Q120 МЕТАЛ CUTTING УМИРА Правоаголник Чипка Бележник картичка покана хартија, занает партија оркестарот втиснување

евалуација:

DEN 159.00 -5 %
DEN 167.04
Достапност
Производот е достапен

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат! големина : 66.6*85.6 mm
Материјал : метал Челик
Умира Големина(aprrox) : Означен на сликата
Конверзија : 1cm=0.39 инчен /1 инч =2.54 см
Можеби 0.1-0.2 cm разликува поради прирачник за мерење
- Висок квалитет тенок метал cutting умира направен од 100% челик
- Намалување на хартија ткаенини и многу повеќе
- Работи во повеќето големи брендови на умре сечење машини

Кон својствата

Бренд Име:
Ann&stalwart
Број На Модел На:
Q120

Производи во категоријата