.

.

2018 Вистински Топката Имајќи 608z 608 7 Монистра Швајцарската Bsb Челични Топки Голема Брзина Скејтборд Рака Фабрика Ролери Скејт Имајќи 8*22*7mm

2018 Вистински Топката Имајќи 608z 608 7 Монистра Швајцарската Bsb Челични Топки Голема Брзина Скејтборд Рака

евалуација:

DEN 722.00 -8 %
DEN 784.80
Достапност
Производот е достапен


започнете
крајот
НАС 15 / пакет НАС 32.88 / пакет НАС 12.88 / пакет НАС 9.5 / парче НАС 7.88 / пакет НАС 17.77 / пакет НАС 5.99 / пакет НАС 14 / парче
1. BSB Црна уметничко Лизгање Лежишта 2. 6 монистра (ЧЕЛИК Монистра) 3. Прашина-доказ 4. Анти- ' рѓа 5. Одличен за Слободни / Слалом / Брзина професионални уметничко Лизгање, играчи 6. Големина : 8*22*7mm

Кон својствата

Должина:
16PCS, 32PCS
Бренд Име:
AXK
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
608Z
Површина Грубост:
Ра 0.05
Премази:
Црна
Структура:
Челик
Тип:
608Z
is_customized:
Yes
Модел:
608
ID:
8
OD:
22
T:
7
Акции:
Рик
квалитет:
ISO
Тип На Единица:
многу
Пакет Големина:
9cm x 9cm x 9cm (3.54in x 3.54in x 3.54in)

Производи во категоријата