.

.

Мажите Ски Одговараат Водоотпорен Windproof Скијање Јакна Панталона Супер Топло Отворено Спорт Носат Аикидо Женски Дише Згусне Топлинска

Мажите Ски Одговараат Водоотпорен Windproof Скијање Јакна Панталона Супер Топло Отворено Спорт Носат Аикидо Женски

евалуација:

DEN 4795.00 -26 %
DEN 6480.00
Достапност
Производот е достапен


Мажите Ски Одговараат Водоотпорен Windproof Скијање Јакна Панталона Супер Топло Отворено Спорт Носат Аикидо Женски Дише Згусне Топлинска
Вклучува : 1 парче ски костум(јакна+панталона)
Јакна Големина : M за да 3 XL
Панталона Големина:S 3 XL
Жан Панталона Големина : S за да 2 XL
Жан Панталона Големина

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Outerwear Тип:
Јакни
Спорт Тип:
Скијање
Бренд Име:
RIVIYELE
Број На Модел На:
5708100412
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
Маскирани
Материјал:
Памук,Полиестер
Функција:
Windproof,Анти-Pilling,Водоотпорен
боја:
Природна Боја 26
јакна големина:
М за да 3XL
Панталона Големина:
S за да 3XL
жан панталона:
S за да 2XL

Производи во категоријата