.

.

Платно Отпечатоци Сликарство Ѕид Слики ги Красат за livinghome Печати на 5 Компјутери Часовници Модуларен слика Уметничка Слика Без Рамка

Платно Отпечатоци Сликарство Ѕид Слики ги Красат за livinghome Печати на 5 Компјутери Часовници Модуларен слика

евалуација:

DEN 410.00 -43 %
DEN 720.00
Достапност
Производот е достапен


Без Рамка / печатите Само Платно
Материјал Платно Сликарство (а Не на Страна на Нафта Сликарство) Пакет Платно во цевка Тип Без рамка за печатење платно сликарство size1=20cm X30cm X2 20cm X40cm X2 20cm X50cm X1 s ize2=30cm X40cm X2 30cm X60cm X2 30cm X80cm X1 1inch=2.54 см 1cm=0.39 во Белешка 1.Бела граница е за рамката на секој панел.Големината мерење со рака,Не може да биде 1-2 см грешка. 2.За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка оштетени на превозот,не мат, не внатре во рамката, не надвор рамка. само платно 3.Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики. 4.Овој одличен квалитет платно печатење е без внатре и надвор од рамката да се задржи надолу превозот цена, но оваа големина е обично фото големината на рамката .и може да се подготвени рамка лесно. 5.Сликата не е рачно изработени, тоа е отпечатен од страна на машини. Ако имате било каков проблем ,можете да ме контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро .Ви благодариме.

Кон својствата

Големина (Инчен):
Size1, Size2
Бренд Име:
BANMU
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Број На Модел На:
GH1452
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Медиум:
нормално мастило
Предмети:
Часовници

Производи во категоријата