.

.

Ѕид Дизајн Апстракт Домот, Жените Маслото Модерна Платно Уметност Дневна Соба Ѕид Оркестарот Висат Слики Класичната Не врамени

Ѕид Дизајн Апстракт Домот, Жените Маслото Модерна Платно Уметност Дневна Соба Ѕид Оркестарот Висат Слики Класичната

евалуација:

DEN 2064.00
Достапност
Производот е достапен

Како и обично ,Кина пост воздух mail треба 15-50 работни дена за да стигнат до ,E-pack треба 15 работни дена и Русија воздух mail потребата од 30 работни дена . Ние обично го прифатат плаќање преку Alipay и paypal или Western Union и банкарски трансфер.
Тарифа :
1.Ви благодарам многу!
2.Ве молиме потврдете го и ни даде одлична повратна информација, веднаш штом ќе се примени на стоки .Освен некои далечни земји и област.
Враќање & Наплата :
1.Како што $1, или бесплатен примерок/бесплатен подарок, обично нема да предизвика тарифа. Цената на стоката е не вклучувајќи тарифата. Плаќањето мора да се изврши во рок од 48 часа по поставување на цел, така што тоа може да бидете сигурни дека можете да ја прими стоката на време. како што ќе купите 50x50cm ,сликарството вкупниот долг големина ќе 60cmx60cm. Ако некои од државите на царинската треба да се преземат на тарифни купувачот треба да се плати.Ако ви се потребни овие изразат ве молиме изберете, и да ги плати товар.Но, бидејќи на растојание од различни земји и друга политика . 100% рака Насликани!
Протегала
Сликата големина ќе биде додадете повеќе околу 8cm-10cm простор за мене, со рамка . Ако сте незадоволни со нашите производи може да се применува за да се вратите или рефундирање во рок од 7 дена откако си ја примил стоката.
Повратни информации :
1.Ние ќе ви даде уште една нова стока со вашата следна цел или ние може да ви даде разумен надоместок.54 см)
ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме. ако купувате големина 80cmx80cm, ние ќе ја напушти 4cm streched, тогаш сликарство вкупниот долг 88cmx88cm. Ако стоката сте примиле не се исти со опис или имате било какви квалитетот проблем ве молиме да понуди докази .
Рамка(CM)
Оваа цена не вклучувајќи го намести ,ако треба со врамени молам контактирајте ме ,ви Благодариме!
Име На Производ :
Ѕид Дизајн Апстракт Домот, Жените Маслото Модерна Платно Уметност Дневна Соба Ѕид Оркестарот Висат Слики Класичната Не врамени
Слика & Calligraphy, Евтини Сликарство & Calligraphy, Кина Сликарство & Calligraphy
Добавувачи : Сликарство & Calligraphy , пејзажи маслени
Примена : Дневна Соба,Спална Соба,Јадење,Салон,Кујна,Канцеларија,Кафуле,Хотел,Вински Бар
Техничка : Paintbrush/Нож,рака-насликани,Слики Или Фотографија На Сликарството
Promoiton : Бесплатен Превозот,За Продажба На Големо,Евтини И Убава Масла
Производ Ознака : Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовната Уметност handpainted ,Слики
Подолу е Без рамка Сликарство Платно
Фабриката Се Покаже
Плаќање :
1. Ние може да се добие пад на превозот,Клиенти цел и трговија на големо и наредби. Ако мислите дека нашите производи не стоката или не им се допаѓа, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви ги даде задоволително решение. Вашата стока ќе бидат испратени во рок од 1-3 дена кога парите се потврди.Тоа може да ви треба повеќе време. Вашата стока се обично со ниска цена декларација за извоз .

Кон својствата

Големина (Инчен):
50cmx60cm, 50cmx70cm, 60cmx80cm, 60cmx90cm, 60cmx100cm, 70cmx100cm, 75cmx100cm, 80cmx100cm, 80cmx120cm, 80cmx140cm
боја:
Не врамени
Бренд Име:
MYT
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Слика Слика
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Посебна
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
MHFX1096
Место на Потекло:
Xiamen, China (Копно)
Стил:
Дома декорација
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
380gsm 100% Памук Платно Маслото На Платно
промоција:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративни Ликовната Уметност Слики
Тип:
Цртан Филм Ѕид Слики На Платно Маслото Детска Соба Оркестарот

Производи во категоријата