.

.

Само Љубовта Multicolor Елени Силуета Цвеќиња Шема Жирафа Виножито Кит Нордиските Платно Декоративни Сликарство Cuadros Decoracion

Само Љубовта Multicolor Елени Силуета Цвеќиња Шема Жирафа Виножито Кит Нордиските Платно Декоративни Сликарство

евалуација:

DEN 211.00 -38 %
DEN 339.84
Достапност
Производот е достапен


Бренд Име : Gu Hui
Материјал : Платно
Големина : 23x30cm 30x40cm 35x50cm 40x60cm 50x70cm 60x80cm 1inch≈2.5 cm
Пакет : 1 PC/Многу (Без Рамка)
Answer : ___________________________ Note :
1.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-2cm разликата се должи на рачно мерење.
2.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно!
Нормално предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на уплатата.
Некои персоналните цел или промет на големо со цел може да потрае малку подолго време за негова обработка.
2.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 15-30 дена да се САД, Канада, Европа, Австралија.
Поради царинење и некои неконтролирано possiblity, пакетите ќе биде одложен, може да земајќи 30-50 работни дена.
3.Ако ви е потребна за вашиот пакет итно, ве молиме изберете EMS, DHL, или Fedex и да платат дополнителна такса.
1.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Големина (Инчен):
23x30cm Без Рамка, 30x40cm Без Рамка, 35x50cm Без Рамка, 40x60cm Без Рамка, 50x70cm Без Рамка, 60x80cm Без Рамка
Стил:
Европа
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Бренд Име:
GuHui
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
SH-346
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство

Производи во категоријата