.

.

Бесплатен Превозот Високи Антички Месинг Долго Устата Бања Тапа Една Керамичка Рачка Вртливата Месинг Слив Потоне Миксер Допрете-044

Бесплатен Превозот Високи Антички Месинг Долго Устата Бања Тапа Една Керамичка Рачка Вртливата Месинг Слив Потоне

евалуација:

DEN 2659.00 -9 %
DEN 2922.24
Достапност
Производот е достапен

Тип : Слив Тапа Боја : Антички Месинг Материјал : Месинг,керамички Вентил Тип : Керамички Вентил Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Број на Рачки : Еден се Справи со Ладна и Топла Прекинувач : Да Флексибилни Црева Големина : 1/2", 3/8" или 9/16"
Производ Слика :
Ве молиме забелешка големина на цевки ви треба :
Превозот : ве Молиме потврдете ја вашата адреса точни и детални. Оддалечена област може да предизвика дополнителен товар. Ве молиме проверете кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме прифатете го тоа и контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Добредојдовте на нашата продавница повторно!

Кон својствата

Тип:
Слив Чешми
Тежина На Пакет:
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Класичен
Топли И Ладна Вода:
Yes
Број на Рачки:
Една Рачка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Површински Третман:
античкиот месинг
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број На Модел На:
A-044
Тип:
слив тапа
Материјал:
Месинг,керамички
боја:
античкиот месинг
вентил тип:
Керамички Вентил
Инсталација Тип:
дек монтирани
Инсталација Дупки:
Една Дупка
Број на Рачки:
Една Рачка
Ладна и Топла Префрлате:
Yes
флексибилни црева големина:
1/2, 3/8 или 9/16

Производи во категоријата